Domácí masáž lávovými kameny

Užijte si "královnu masáží" z pohodlí domova. Všechny sady masážních kamenů z naší nabídky jsou vhodné pro domácí použití. Praktické jsou zejména ty v bambusových krabičkách. Nabízíme dárkovou sadu lávových kamenů v modré tašce z netkané textilie. Která obsahuje lávové kameny, vonné čajové svíčky, lahvičku s masážním olejem, teploměr a tištěný návod na masáž lávovými kameny (brožura 18 stran A6).

masaz-lavovymi-kameny-doma

Hlavním rozdílem mezi masáží v profesionálním salonu a masáží v domácích podmínkách je rozsah masáže. V salonu je profesionální masér schopen lávovými kameny masírovat celé tělo. Umožňuje mu to velká ohřívací nádoba, velké množství kamenů a dlouhodobá praxe.

V domácích podmínkách je důležité příjemné prostředí a celkově uvolněná atmosféra. Při domácích masážích se zaměřte vždy jen na jednu oblast těla. Začátečníkům doporučujeme začínat u masáží zad. Domácí masáž má mít pouze relaxační účinky, bez zkušeností se nepokoušejte tlakem kamenů "rozmasírovat" sval nebo napravovat páteř! Dbejte zvýšené opatrnosti a vyhýbejte se při posouvání kamenů různým kostním výčnělkům. Mohli byste tak způsobit zranění v podobě modřiny. Někdy méně (síly) znamená více.

Jak správně postupovat při masáži se dozvíte v našem návodu na masáž.

Masáže jsou velmi příjemné a prospěšné pro lidský organismus. Nezapomínejte tedy občas své tělo hýčkat.

U relaxační masáže je důležité uvolnění a příjemné prožití společně stráveného času. Záleží jen na vás, jakou sadu si vyberete. Malé sady jsou určené pro začátečníky a větší pro pokročilé uživatele. Zlatým středem naší nabídky je sada 36 ks kamenů. Sada o 45 ks kamenů je svým počtem a hmotností plně dostačují i pro použití v profesionálních masážních salonech.

Sada masážních lávových kamenů 36 kusů kamenů.

Prodejem lávových kamenů se zabýváme od roku 2012. Za tu dobu jsme prodali bezpočet sad i jednotlivých lávových kamenů, mnoho z nich zamířilo do profesionálních masážních salónů. Věříme, že i vy budete s našimi masážními lávovými kameny spokojeni.

Naše nabídka lávových masážních kamenů.