Doprava a platba

Ceník dopravy zboží ČR

 • Balík do balíkovny - Česká pošta 85 Kč
 • Balík na poštu - Česká pošta: 105 Kč
 • Balík do ruky - Česká pošta: 115 Kč
 • Při nákupu zboží nad 2000 Kč je doprava po ZDARMA


Možnosti platby

 • Dobírka + 30 Kč
 • Bankovním převodem*  ZDARMA
  * číslo účtu a variabilní symbol pro platbu obdržíte v potvrzujícím emailu po objednání


Výše uvedený ceník dopravy a platby je platný při doručování po České republice.

Prodávají je oprávněn změnit způsob platby v případě:

 • nakupující v minulosti již nepřevzal objednávku
 • cena dopravy a platby je vyšší nebo blízká ceně zasílaných produktů


O případné změně způsobu platby budete informováni emailem.

Doprava a platba při doručení zboží do zahraničí

Při zaslání zboží do zahraničí (i na Slovensko) je poštovné vypočítáno dodatečně, dle rozměru a hmotnosti objednávky (orientační ceník níže). Platba je v tomto případě možná pouze bankovním převodem předem. Konečnou částku a platební údaje pro platbu ze zahraničí vám zašleme dodatečně na e-mail.

Orientační ceník dopravy do zahraničí:

 • Slovensko 15 €
 • Polsko 20 €
 • Německo 20 €

 

Podrobný popis služeb doručení

Balík na poštu

Služba České pošty pro přepravu vnitrostátních balíků do hmotnosti 30 kg po celé České republice. Zákazník si v objednávce volí poštu, na které bude balík připraven k vyzvednutí. Možnost vyzvednutí si balíku na zvolené poště již následující pracovní den po odeslání. Avizování prostřednictvím SMS nebo e-mailem o příchodu zásliky je součástí služby.

Balík do ruky

Vnitrostátní přeprava balíků do hmotnosti 30 kg po celé České republice. Doručení přímo do rukou adresáta již následující pracovní den od podání zásilky. Adresáta informujeme o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání.

TIP: Chcete-li, aby Vaše zásilka byla doručována opravdu v odpoledních hodinách, požádejte o Doručování balíku odpolední pochůzkou prostřednictvím internetového formuláře, nejdříve však na základě obdržení avíza o podání zásilky.

TIP: Víte, že si nestihnete balík v termínu 7 dnů uložení na poště vyzvednout? Jako adresát si můžete jednoduše prodloužit dobu uložení balíku na poště až na 15 dní. Stačí kontaktovat poštu, kde je balík uložen a (po sdělení čísla balíku) o prodloužení požádat. Tato služba je zdarma.

 

Popis možností plateb

Dobírka

Nejběžněji používaná platební metoda. Doručovateli uhradíte částku, která je uvedená v objednávce, a to v okamžiku doručení a převzetí zboží. Tato služba je zpoplatněna 30 Kč.

Bankovní převod

Platbu můžete uskutečnit předem bankovním převodem na náš účet ve Fio bance. Po vytvoření objednávky Vám budou údaje potřebné pro převod peněz (částka, číslo našeho účtu a variabilní symbol) zaslány v potvrzení objednávky na Váš email. Po provedení platby jsou peníze na náš účet připsány obvykle během 1-2 pracovních dní. Zboží odesíláme nejčastěji den po obdržení platby nejdéle však do dvou pracovních dnů. O odeslání budete informováni emailem. Při převzetí zásilky od doručovatele již nic neplatíte. Platba bank. převodem není samozřejmě zpoplatněna.