Japonské masáže horkými kameny

 
 

Kniha názorně, popisuje techniky masáží horkými kameny.

Dostupnost Vyprodáno
Cena 635 Kč bez DPH
699 Kč
Kategorie Příslušenství
Položka byla vyprodána...
 

Japonské masáže horkými kameny - Hess M. a Mochizuki S.

Kniha velice názorně, krok za krokem i pomocí stovek fotografií a kreseb, popisuje základní techniky masáží horkými kameny. Ty jsou velmi účinné, jednoduché na pochopení, a dokonce mohou být prováděny bez hlubších znalostí východní medicíny jako celku.

Fyzioterapeuti jistě ocení, že masáže horkými kameny vyžadují méně fyzické námahy nežli masáže jiné. Kniha klade důraz i na správné provádění technik vč. držení těla maséra, což napomáhá zachování jeho vlastního zdraví a práceschopnosti.

Dr. Shogo Mochizuki pochází z rodu japonských lékařů a masérů, kteří šest generací pečovali o japonskou císařskou rodinu. Je odborníkem mj. na ansua shiatsu. Od roku 1985 praktikuje a vyučuje v USA, je ředitelem Japanese Massage and Bodywork Institute v Coloradu a externím učitelem na mnoha masérských školách – naučil masírovat více než 9000 studentů v USA a Asii. Je autorem více než tuctu učebnic a instruktážních videí.

Také Mark Hess vyučuje na několika školách pro maséry, je vedoucím terapeutem a lázeňským instruktorem společnosti Ten Thousand Waves Japanese Health v Santa Fe.

Kniha je určena pro maséry a ostatní zdravotnické profesionály.

 
Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu souhlasíte s jejich používáním. Více informací zde.