Ohřívací nádoba, ohřívač na lávové kameny - objem 6 litrů

kliknutím zvětšíte
Ohřívač na lávové kameny
Ohřívač na lávové kameny Lžíce a teploměr Ohřívač lávových kamenů, objem 6litrů
x
Cena s DPH : 2 250,- Kč
DPH:21 %
Dostupnost:10x
Spolehlivá elektrická ohřívací nádoba na masážní lávové kameny o objemu 6 litrů.

Ohřívač lávových kamenů model: Model 6 Quart stone heater je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a je u něj použit bezporuchový termostat. Spolu s ohřívačem dostáváte také v sadě teploměr a plastovou lžíci. 

K ohřívači lávových kamenů je přiložen český návod k použití a záruční list. Standardní záruka na tento výrobek je dva roky.  Návod je nutno přečíst před prvním použitím ohřívače! Při dodržování pravidel uvedených v návodu, vám bude ohřívací nádoba dlouho sloužit k vaší spokojenosti.

Ohřívač lávových kamenů - elektrický

Rozměry přístroje: 44 x 29,5 x 24cm

Rozměry nádoby: 31 x 22,5 x 11cm

Objem ohřívací nádoby: 6 litrů

Výkon ohřívací nádoby: 750W

Přístroj je vybaven inovativní funkcí předehřátí a je vhodný pro všechny námi nabízené sady lávových kamenů.

Ohřívač lávových kamenů s objemem nahřívací nádoby 6 litrů umožňuje jednoduché a pohodlné nahřívání lávových kamenů. Vhodný je jak pro profesionální masážní salóny, tak pro použití v domácím prostředí. Předností ohřívače je jeho jednoduchá obsluha a nenáročná údržba.

Lávové kameny se vkládají do vyjímatelné vnitřní nádoby. Na dno této nádoby můžete pod kameny vložit malý ručník, který bude fungovat jako tlumící vrstva mezi dnem nádoby a lávovými kameny. Následně se kameny zalijí vodou až po vymezující rysky vyražené na vnitřní stěně nádoby.

Pak už jen stačí otočit regulátorem teploty a nastavit požadovanou teplotu. Pro rychlejší ohřátí nádobu zakryjeme víkem. Kameny po dosažení požadované teploty ještě necháme v lázni asi 5 minut a můžeme začít masírovat. Automatická regulace ohřívače (termostat) se už sama postará o udržení nastavené teploty po celou dobu masáže. V průběhu masáže lze samozřejmě teplotu snižovat nebo zvyšovat pomocí regulátoru.

Další informace naleznete v článku: Návod na ohřívač lávových kamenů.

Copyright © www.kameny-masazni.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.kameny-masazni.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace