Časté dotazy zákazníků

Jsou nabízené lávové kameny pravé?

Ano, naše lávové kameny jsou pravé. Kameny jsou vyrobeny z bazaltu, jsou to nejčastěji používané masážní kameny pro terapii "Hot Stone Massage"

Jaký je rozdíl mezi černými a šedými kameny?

Jedná se o stejné bazaltové kameny. Rozdílná je pouze povrchová úprava u černých kamenů. Na černé kameny byl nanesen kosmetický vosk a kameny byly následně vyleštěny. Černé kameny jsou tedy hladší a barevně stálejší. Šedé kameny tuto úpravu nemají. Dostáváte tak kameny v přírodní barvě, textuře i povrchu. Po natření masážním olejem i tyto šedé kameny zčernají. Není rozdíl mezi černými a šedými kameny při masáži, ani ve schopnosti držet teplo. Jedná se o stejné kameny s rozdílnou povrchovou úpravou.

Jsou kameny uloženy v dárkovém dřevěném (bambusovém) boxu?

Součástí nabízených sad lávových kamenů není dřevěný box a není ho možné ani samostatně dokoupit.  Pozor - někteří prodejci hmotnost sady uvádějí jako hmotnost celkovou, tedy i s dřevěným boxem! U našich sad je uvedena čistá hmotnost kamenů.

Jaký je rozdíl mezi kameny z gabra a bazaltu?

Gabro je hlubinný ekvivalent bazaltu. Chemické složení  obou hornin je stejné. Liší se od sebe procentuálním zastoupením jednotlivých prvků. Prodejní cena kamenů z gabra je mnohem vyšší. V žádném případě však rozdíl cen neodpovídá rozdílu schopnosti kamenů držet déle teplo. Podívejte se na náš test lávových kamenů bazalt, claptzu a gabro. 

Jakto, že jsou nabízené lávové kameny tak levné?

Necháváme si dovážet kameny přímo od výrobce. Díky tomu vám můžeme nabídnout cenově dostupné a přitom kvalitní kameny.

Dodáváte k prodávaným kamenům certifikát?

Ne. Není třeba si nechat vystavit certifikát, že kameny jsou z bazaltu a tedy pravé lávové. Bazalt 100% poznáme a známe i jeho složení. ( Podívejte se na naši nabídku drahých kamenů a minerálů ). Zaručujeme vám, že nabízené lávové kameny jsou z bazaltu a přímo určené pro použití na masáže horkými kameny. Prodejem lávových kamenů se zabýváme několik let. Za tu dobu jsme prodali mnoho sad i jednotlivých lávových kamenů, mnoho znich zamířilo do profesionálních masážních salónů. Věříme, že i vy budete s masážními lávovými kameny spokojeni.


Komentáře k Časté dotazy zákazníků

1
4.2.2014 10:48
Jana

Dobrý den, prodáte i lávové kameny z gabra po kusech? Měla bych zájem o koupi a v jaké cenové relaci? Děkuji za odpověď.
Jana

2
4.2.2014 14:21
kameny-masazni.cz

Dobrý den, lávové kameny z gabra neprodáváme.

3
3.11.2015 20:31
Lenka

Dobrý den,chci se zeptat jestli mohu provádět lávovou masáž příteli který se léčí cukrovkou.

S pozdravem

Lenka

4
3.11.2015 20:43
kameny-masazni.cz

Dobrý den, lidé trpící cukrovkou by měli mít k masáži lávovými kameny svolení od lékaře.
S pozdravem Lucie Synková

5
9.11.2015 00:05
Vojta

Dobrý den,
jak zabalené prosím zasíláte kameny? A v čem je doporučujete skladovat?
Děkuji.

6
9.11.2015 15:05
kameny-masazni.cz

Kameny jsou zaslány v papírové krabici, tj. nejsou v bambusovém dřevěném boxu.
Uchování, uložení kamenů
Vyčištěné kameny lze uchovávat na sucho zabalené v čistém ručníku. Další možnost, vhodná pro dlouhodobé uložení, je kameny uchovávat v mořské nebo himalájské soli (nejlépe uzavřené v nádobě nebo sáčku, aby sůl nemohla z okolí přijímat vlhkost).
S pozdravem Lucie Synková

7
28.12.2015 17:07
Veronika Šimoníkova

na kolik stupnu se maji lavove kameny nahrivat?

8
28.12.2015 20:09
Jmého administrátora

Lávové kameny se nejčastěji nahřívají v rozsahu 35 až 55°C. Vše najdete v návodu na lávové kameny v sekci články http://www.kameny-masazni.cz/cz-clanky-1.html

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek
opiště kód
antispam
     Více informací
Copyright © www.kameny-masazni.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.kameny-masazni.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace